نشاني: مشهد، چهارراه شهدا، روبه‌روي شيرازی۱۴، انتهای پاساژ رحیم‌پور ۲۲۳۸۶۱۳ & ۲۲۲۲۲۰۴ & ۰۵۱۱.۲۲۲۵۱۶۷   
  دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸  

 
     اخبار:  
 
 
نذر کتاب برای محرومین در هفته کتاب
  کد مطلب: 251
تاريخ: پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۸
منبع:
يادداشت: مرکز اسناد انقلاب اسلامی درصدد است به مناسبت هفدهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی طرحی را با عنوان «نذر کتاب» به اجرا در آورد.

 
 
 
 
 


مرکز اسناد انقلاب اسلامی به عنوان یکی از اعضای شورای سیاستگذاری هفته کتاب، اقدام به برگزاری پایگاه‌هایی با عنوان «نذر کتاب» در سطح تهران و کلان‌شهرها خواهد کرد.

مهدی رمضانی، معاون انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی، در گفت‌وگو با ایبنا، درباره این طرح اظهار داشت: مرکز اسناد انقلاب اسلامی درصدد است به مناسبت هفدهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی طرحی را با عنوان «نذر کتاب» به اجرا در آورد.


وی درباره محور اصلی این طرح گفت: «نذر کتاب» با هدف ارسال کتاب به مناطق محروم کشور برگزار می‌شود. بر همین اساس با برپایی پایگاه‌هایی در سطح تهران و کلان‌شهرها، کتاب‌های اهدایی مردم و سازمان‌های داوطلب، دریافت و به مناطق مختلف کشور منتقل می‌شود.


معاون انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی با اشاره به همسویی این طرح با عنوان سال «اصلاح الگوی مصرف» خاطرنشان کرد: یکی از راهکارهای ارسال کتاب‌های مازاد مردم در صورت عدم دسترسی به این پایگاه‌ها، تحویل بسته‌های پستی است که در اختیار اداره‌های پست قرار گرفته تا بدون صرف هزینه از طرف شهروندان، امکان ارسال کتاب‌ ایجاد شود.


رمضانی درباره چگونگی پوشش طرح «نذر کتاب» در سراسر کشور تصریح کرد: این طرح با همکاری سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی و شهرادری تهران اجرا خواهد شد. البته در صورت همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان‌های دیگر «نذر کتاب» ظرفیت اجرا در سطح ملی را دارد.


وی در پایان از ارایه طرحی با موضوع هنرهای حجمی و تجسمی مرتبط با کتاب، به شورای سیاست‌گذاری هفدهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی خبر داد.


منبع:كتاب نيوز


 
     
 
 
      ديدگاهها:  
 

پست الکترونيک:حروف عکس را با رعایت بزرگ و کوچکی حروف تایپ کنید

 
بازگشت

info[at]aBook.ir Copyright All right Reserved  Designed by : mem Design Group